Program Kształcenia w Germańskiej Heilkunde przeznaczony jest dla osób spoza działalności terapeutycznej.
Naszą grupą docelową jest komórka rodzinna.
Włączanie Germańskiej w jakąkolwiek alternatywną tzw. terapię, prowadzoną przez absolwentów naszego Programu Edukacyjnego powoduje wykluczenie z naszej społeczności Germańskiej,
a więc oraz zablokowanie dostępu do naszego portalu
.

Odkrycie doktora Hamera nie ma sobie równych w historii odkryć. Jest to główne odkrycie ery nowożytnej, a nawet najważniejsze z dotychczasowych, gdyż dotyczy życia nie tylko człowieka, lecz również innych istot żywych.
Jest ono samo w sobie tak spójne i jasne, że nie potrzebuje (na obecnym etapie) żadnych uzupełnień. Nie ma niczego porównywalnego w historii odkryć...

Żeby móc dzisiaj z tego drogocennego odkrycia korzystać, to znaczy świadomie, praktycznie na sobie doświadczać, trzeba je zrozumieć.
Dzisiaj nie ma innej drogi! Ale proszę mi wierzyć, że ta droga jest dla każdego możliwa. Sama kroczę nią od prawie 30-tu lat bez "porady" i "pomocy" lekarskiej.

Szczególność Germańskiej polega na tym, że rozumiejąc ją i postępując według wymagań natury, nie potrzebujemy terapeuty... ponieważ nasz organizm "terapeutuje" się  sam... czasami, gdy podejmujemy, błędne, czy niemądre decyzje sami przeszkadzamy mu w tym...

W przebiegu SBS-u potrzebna jest niekiedy (doktor Hamer mówi o 5% wszystkich przypadków) kliniczna pomoc. W pozostałych przypadkach organizm sam sobie radzi... Pomoc kliniczna ma za zadanie wesprzeć nasze biologiczne ciało w przypadku wybujałych objawów, jeżeli "przeholowaliśmy" zbieranie masy konfliktej, bądź "rozbujaliśmy" jakiś SBS.
Niestety dzisiaj nie możemy liczyć na adekwatną pomoc kliniczną, ponieważ nie mamy żadnej klinki, w której respektowane byłyby odkryte przez doktora Hamera zależności, tak ważne w funkcjonowaniu żywego organizmu...

Ale posiadając i rozumiejąc tę wiedzę, obserwujemy, że 95% tzw. chorych, to osoby, które znajdują się w fazie wagotonicznej. A więc już po konfliktolizie. Cała praca "terapeutyczna" została już przez organizm dokonana... w wielu przypadkach bez świadomości tego "chorego", właśnie dzięki DHS-owi. W takim przypadku wystarczy cierpliwie, ze zrozumieniem i mądrym postępowaniem wobec siebie przejść tę fazę, nie przeszkadzając organizmowi w jej zakończeniu.

Jedna z uczestniczek naszych spotkań, pewna pani lekarz, powiedziała:
"Pani Ewo, Germańska nie jest dla kogoś, tylko dla samego siebie..."
Tak, dokładnie tak jest!

Dlatego każdy powinien sam (z najbliższą rodziną) szczegółowo wiedzieć, co dzieje się w jego i z jego organizmem....
Z tego powodu celem naszej działalności nie jest kształcenie terapeutów, tylko świadomych pacjentów ...
Myślę, że nazwa ta będzie mogła pozostać. W końcu słowo pacjent, oznacza kogoś cierpliwego. I to jest bardzo ważna cecha, potrzebna nam w przebiegu SBS-u: cierpliwie i bez paniki, ale za to ze zrozumieniem, przechodzić objawy SBS-u, w którym się znajdujemy, mądrze reagując na potrzeby naszego organizmu.

Każdy znawca Germańskiej, tzw. Germańczyk, jest świadom tego, że Germańską nie można "terapeutować" osób trzecich. Aktywny i świadomy udział "pacjenta" w odczuciowo-biologicznym procesie, który przebiega w jedo własnym organizmie jest po prostu niezbędny.

Ważną przesłanką, potrzebną w optymalnym przebiegu SBS-u (dzisiaj jeszcze mówi się o chorobach) jest: żeby w obliczu objawów nie wpaść w panikę, żeby nie "wystartować" nowych SBS-ów, z których aktywności trudno potem wyjść. Ale dzięki  zrozumieniu tej wiedzy jest to możliwe.

W innym przypadku, pojawią się kolejne objawy, ale one przyczynowo nie będą miały nic wspólnego z pierwotnymi zmianymi, tylko będą reakcją w postaci DHS-u w powiązaniu z takimi odczuciami  jak np.: strach przed śmiercią, czy atak z powodu grożącej operacji, czy strach przed utratą egzystencji, czy odczucie oszpecenia... itp. Wiedza, czyli zrozumienie procesów mających miejsce w naszym organizmie daje spokój i pewność w podejmowaniu decyzji w stosunku do samego siebie.

Zaczynać naukę tej wiedzy w momencie, gdy ciało nękane jest przez objawy, a co gorsza została już postawiona "groźnie" brzmiąca diagnoza i prognoza, czy dokonana została już okaleczająca operacja, to trudne zadanie, a czasami wogóle niemożliwe do zrealizowania.

Dlatego zapraszamy wszystkich do nauki już teraz, zanim pojawią się jakieś niepokojące objawy, zanim lekarz postawi niepokojącą diagnozę, czy prognozę.

Ewa Leimer

germańska dotyczy

okresu życia od momentu zapłodnionego jaja i kończy się ze śmiercią osobnika. Nie zajmuje się tym, co było przed poczęciem ani co będzie po jego śmierci. Dr Hamer nie wypowiada się na ten temat. Ogranicza się do tego, co może udowodnić. Jeżeli szukacie biologicznego konfliktu, to zawsze takiego, który wydarzył się w tym życiu!

1998-2022 Germanische Heilkunde
VIVA LA MEDICINA SAGRADA!
© ® Dr.med. Mag.theol. Ryke Geerd Hamer


Your IP: 3.238.225.8
17 ip check